Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Publikon foton me Liri Berishën, ish-kryeministri uron Fitër Bajramin: Të lutemi që i Gjithfuqishmi të pranojë sakrificën e besimtarëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha uron të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit.

Teksa publikon një foto me bashkëshorten Liri Berisha, Berisha thotë se të gjithë duhet të luten që “i Gjithfuqishmi të pranojë sakrificën” e besimtarëve myslimanë dhe ta kthejë atë në paqe.

“Gazuar Bajramin! Te dashur miq, sot besimtaret musliman pas agjerimit te muajt te madhnueshem te Ramazanit kremtojne diten e bekuar te Fiter Bajramit.

Ju ftoj te dashur miq, te lutemi dhe te urojme nga zemra te gjithe se bashku qe i Gjithfuqishmi te pranoje sakrificen e tyre dhe ta kthej ate ne paqe, mbaresi e te mira, per ata, familjet e tyre dhe mbare kombin tone. Gezuar”, shkruan ish-kryeministri.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img