Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Publikoi mesazhin e saj për teatrin, aktorja nga Kosova nxjerr ‘zbuluar’ Ramën: Nuk kam dhënë asnjë mendim, po keqkuptoheni

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mirëpo disa minuta më pas, ka reaguar vet aktorja nga Kosova Ilire Vinca, e cila ka lënë një koment nën mesazhin ‘e saj’ të publikuar nga kryeministri Edi Rama. Aktorja Vinca informon Ramën se ajo nuk ka bërë asnjë koment për Teatrin dhe se është hera e dytë sipas saj që ndodh ky keqkuptim.

Më shumë

spot_img