Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Publikoi këngën e re dje për ditëlindje, Elvana Gjata kishte një mesazh të koduar në fund të klipit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

81956b16ec827a8861dd23b805172299

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata, dje festoi ditëlindjen e 34, dhe dhuratë i bëri vetes një këngë të re. bukuroshja e talentuar lançoi dje projektin e saj më të ri të titulluar “Thirr”.

Prej kohësh ajo nuk ishte aktive në muzikë duke bërë mungesa me projekte, madje edhe në rrjete sociale nuk ka qenë aktive, por pritjes i erdhi fundi.

“Thirr” është dashuri me dëgjim të parë! Kjo baladë e ngrohtë erdhi posaçërisht për këto ditë të ftohta. Mirëpo, një detaj na shpëtoi të gjithëve nga kënga e Elvanës!

oioi.jpg

Në fund të videoklipit, ajo ka dhënë një mesazh të koduar ku shkruan  “Loading” dhe më pas shfaqej data “03.2021”. Pra, duket se surpriza nuk përfundoi këtu dhe në muajin mars do të kemi sërish të reja nga Elvana!

Më shumë

spot_img
spot_img