Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Publikohet videoja tjetër, Fraçeska rrihet nga ish gruaja e të dashurit biznesmen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Publikohet një tjetër video skandaloze që ka si protagoniste Fraçeska Jaçen, ish konkurrenten e BB.

Ish gruaja e të dashurit biznesmen me të cilin Françi ka qenë në një marrëdhënie të gjatë e ka sulmuar në një ambient lokali duke e vënë poshtë dhe është dashur ndërhyrja e disa djemve të rinj për të shuar sherrin.

Mendohet se shkak për përleshjen e vajzave ka qenë pikërisht biznesmeni me të cilin nuk dihet nëse ish banorja e BB vazhdon të ketë raport pasi ka fshirë çdo foto me të në rrjetet sociale.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/52PdAW9yLE4″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë


spot_img
spot_img