Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

PUBLIKOHET VIDEO/ Momenti kur vrasësit ekzekutojnë Erigers Mihasin dhe Armando Dumanin në “Astir”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pamjet e ekzekutimit të Erigers Mihasit dhe Armando Dumanit në atentatin e 13 nëntorit në zonën e Astirit janë publikuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në Shënjestër”.

Siç shihet edhe në video, atentatorët ende të paidentifikuar i afrohen nga pas makinës tip “Audi” me të cilin po udhëtonin viktimat dhe fillojnë të qëllojnë me breshëri kallashnikovi nga një distancë e afërt. Më pas ata qëllojnë edhe nga pjesa anësore, duke përfituar nga blloku i betonit që pengonte viktimat të largoheshin.

Pasi kanë ekzekutuar Mihasin dhe Dumanin, autorët janë larguar nga ana tjetër e rrugës, e cila në atë moment ishte bosh, ndaj edhe kanë përfituar që të arratisen shpejt dhe të djegin makinën në zonën e Thumanës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img