Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Publikohet VIDEO/ Momenti kur policia mësyn në dhomën e pedofilit, kishte brenda një vajzë të mitur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c9c4f36bea099ede5e37d365686e7167

Eshtë publikuar video e cila tregon momentin kur policia e Floridas ka arrestuar në motel një pedofil 22-vjeçar, i cili ndodhej brenda me një vajzë 13-vjeçe.

Në pamjet e publikuara nga “Fox News”, 22-vjeçari shihet gjysmë i zhveshur në dhomë. Oficeri Royce James mori një telefonatë nga gjyshja e vajzës, e cila tha se ajo nuk ishte kthyer ende nga shkolla.

Menjëherë pas telefonatës policia veproi dhe u drejtua për tek një nga motelet y dyshimta, ku skena të tilla kanë qenë të shpeshta në të kaluarën. Kamerat e trupit të policit fiksuan të gjithë ngjarjen, deri tek gjetja e 22 vjeçarit Tyler Thompson.

Më shumë

spot_img
spot_img