Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
37 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Publikohet VIDEO E PLOTË: Ish-deputeti Luçiano Boçi ‘masakron’ me grushte biznesmenin Gjergj Luca, e ndihmojnë dhe nipi e miku i tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4dd76c8160fba166cbf2892fc3cfa2e9 scaled

Pamjet e mësipërme janë marrë nga lokali ku u përplasën dje fizikisht demokrati Luçiano Boçi dhe biznesmeni Gjergj Luca. Boçi e Luca u konfliktuan me njëri-tjetrin pak pas mesditës së djeshme në Labinot, dhe të dy bënë kallëzimet përkatëse në Prokurori.

Kjo video e plotë e lokalit ku ndodhi përplasja, tegon qartë momentin kur ish-deputeti i PD Luçiano Booçi “masakron” me grushta biznesmenin Gjergj Luca. Newsbomb.al ka siguruar pamjet kur Boçi, i ndihmuar nga nipi dhe miku i tij, qëllojnë Lucën.

Partia Demokratike nxitoi dje të dilte në deklaratë dhe të sulmonte kundërshtarët, se kishin rrahur përfaqësuesin e saj në Elbasan, madje dhe Luçiano Boçi doli me një gërvishtje të lehtë në fytyrë dhe tha se biznesmeni Gjergj Luca e kishte qëlluar.

Pamjet e mëposhtme tregojnë se Luca është i vetëm, ndërsa demokrati Luçiano Boçi bashkë me dy njerëzit e tij e qëllojnë me grushte.

VIDEO:

Më shumë

spot_img
spot_img