Publikohet VIDEO e atentatit MAFIOZ, ja si u vra ‘me bukë në gojë’ shqiptari Ilir Zelka në një lokal në Brazil

Publikuar tek: bota, më 20:04 03-12-2020 Publikohet VIDEO e atentatit MAFIOZ, ja si u vra ‘me bukë në gojë’ shqiptari Ilir Zelka në një lokal në Brazil Fotomontazh/ Ilir Zelka dhe atentatori

Mediat vendase kanë publikuar pamjet e atentatit mafioz që iu bë 47-vjeçarit Ilir Zelka, 3 ditë më parë në një restorant në Brazil.

Ai u ekzekutua, pasi u qëllua 4 herë në drejtim të tij nga një person ende i paindetifikuar. Zelka ishte ulur në një prej restoranteve më të shtrenjta të zonës, teksa ishte duke ngrënë mëngjes.

Autoritetet në Brazil bëjnë me dije se shqiptari kishte prej 20 nëntorit që qëndronte në një hotel të zonës dhe frekuentonte rregullisht të njëjtin restorant.

Zelka u transportua me urgjencë drejt spitalit, por nuk mundi t’i mbijetonte plagëve.

fotoja_copy_copy.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Po pastronte dëborën mbi makinë, shihni çfarë ‘i vjen’ nga qielli dhe i shkatërron mjetin (VIDEO)
HORROR në kamera, i riu MONSTËR vret të dashurën shtatzënë live; e mbylli në ballkon në temperaturë nën zero, ndërsa shikuesit e paguan që të abuzonte me të »
Article Logic
Execution time: 0.011190176010132
array(1) { ["section"]=> string(114) "publikohet-video-e-atentatit-mafioz-ja-si-u-vra-me-buke-ne-goje-shqiptari-ilir-zelka-ne-nje-lokal-ne-brazil-230082" }