Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Publikohet trajleri i parë i filmit të ri Mbreti Luan (Video)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është publikuar trajleri i parë 60-sekondësh i filmit të famshëm Mbreti Luan, një ribërje nga Disney që pritet të vijë në kinema verën e 2019-ës.

Filmi i ri ka një kastë me emra tepër të njohur aktorësh si Beyonce, Donald Glover, Chiëetel Ejiofor dhe Seth Rogan, të cilët do të interpretojnë zërat e personazheve.

Në trajlerin e ri dallohen momentet klasike nga filmi i vjetër vizatimor që vjen këtë herë në 3D dhe me grafikë të admirueshme. Në më shumë se 24 orë, trajleri ka mbledhur plot 10 milion shikime dhe fansat besnikë janë shpehur të lumtur që pjesë e kastës është edhe James Earl Jones, zëri pas king Mufasa në filmin e 1994-ës.

Ndiqeni trajlerin këtu:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img