Publikohet portreti i veçantë i familjes Obama, MAHNIT vajza e vogël, Sasha

Publikuar tek: bota, më 15:28 04-12-2019 Publikohet portreti i veçantë i familjes Obama, MAHNIT vajza e vogël, Sasha Familja Obama

Në ditën e falenderimeve të festuar pak ditë më parë në SHBA, ish-zonja e parë e Amerikës ka uruar të gjithë bashkekombësit përmes një portreti të veçantë familjar.

Në fotografinë e postuar në Instagramin e saj, shihet Barack dhe Michelle Obama, bashkë me dy vajzat, Sasha dhe Maila, të gjithë të qeshur e të lumtur.

'Nga ne, për ju! Gëzuar ditën e Falenderimeve', shkruan Michelle.

Postimi arriti mbi 6 milion pëlqime dhe mijra komente, brenda pak kohësh, pavarësisht se  fotoja ishte shkrepur gjatë diplomimit të Sashës.

Kjo e fundit me një fustan të zi dhe të çarë, dukej sensuale por edhe shumë e hijshme. Ndjekësit e kanë cilësuar vajzën e madhe të çidtit si një femër shumë tërheqëse.

Fotoja e postuar nga Michelle Obama

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gënjeu për eksperiencat e punës për të marrë rrogën 185.000 dollarë, dënohet me burg
E talli pas krahëve, Trump për kryeministrin kanadez: Është njeri me dy fytyra »
Article Logic
Execution time: 0.010692834854126
array(1) { ["section"]=> string(80) "publikohet-portreti-i-vecante-i-familjes-obama-mahnit-vajza-e-vogel-sasha-188393" }