Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Publikohet performanca e parë e Florit pas sherrit me Stinen, këngëtari ende i pashëruar (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

42252e35b5614741b34fdd423e7627cd

Që pas sherrit famëkeq me Stinen në përfundim të spektaklit “Kënga Magjike”, Flori Mumajesi i ka shmangur daljet publike, kjo për arsye se plaga në ballë nuk i është shëruar plotësisht.

Kjo shihet edhe në foton dhe videon e publikuar nga Newsbomb.al, gjatë kohës kur Flori së bashku me pjesëtarët e grupit “Threedots”, kanë zhvilluar një koncert në Bern të Zvicrës.

Këngëtari i njohur ka reaguar më herët duke u shprehur se kjo ngjarje ndodhet tashmë në duart e autoriteteve përkatëse dhe se ai ka besim se do të merret vendimi i duhur.

Lexo edhe: Vjen reagimi i parë i Florit pas sherrit me Stinen: Kam frikë vetëm Zotin

flori_pas_incidentit.jpg

[iframe frameborder=”0″ width=”560″ height=”315″ src=”//www.dailymotion.com/embed/video/x3hzhyc” allowfullscreen ]
Publikohet performanca e parë e Florit pas… by newsbomb-al

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img