Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Publikohet pa aprovim kënga e Dua Lipës me Kanye West, video bën xhiron e rrjetit

Lajme të ngjashëm

Një bashkëpunim i fshehtë mes këngëtares shqiptare Dua Lipa dhe Kanye West është publikuar pa autorizim në rrjetet sociale.

Kënga titullohet “Law Of Attraction” dhe është regjistruar dy vite më parë për albumin Kanye, që do të quhej “Yandhi”. Por, ky album nuk u publikua asnjëherë.

The Sun” shkruan se këngëtarja Dua Lipa ka qenë fanse e reperit Kanye dhe të dy janë shprehur të emocionuar për këngën që realizuan bashkë, por fatkeqësisht ajo nuk u bë publike.

Gjithashtu asnjëherë nuk u bë e ditur arsyeja e Kanye West për të mos e publikuar albumin e tij. 


Më shumë