Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Publikohet LISTA e kandidatëve për deputetë të PD në Lushnje, Mallakastër, Patos dhe Rroskovec

spot_img

Lajme të ngjashëm

30ab07d65cea2f35e64f887b2b910d51

Publikohet lista e kandidatëve potencialë për deputetë të Partisë Demokratike për të gjithë Qarkun e Fierit.

Me parimin një anëtar një votë, do të votohen emrat e kandidatëve sot dhe nesër.

Mënyra e votimit:

Vendos shenjen X te kuadrati perbri emrit te kandidatit qe nuk deshironi te jet perfaqsuesi juaj. Pra nuk jeni dakorte me te.

Keni te drejte te kontestoni deri ne 4 kandidate.

Ose vendos X ne kuadratin ne fund te fletes se votimit, per ti votuar ne bllok te gjithe kandidatet.

Kandidatët që votohen në Mallakastër:

1. Agron Kapllanaj

2. Albert Avdulaj

7. Enkelejd Alibeaj

Kandidatët e Degës Roskovec:

3. Almer Toska

4. Besnik Brahimaj

5. Diana Koçiu

6. Edmond Çepele

Kandidatët e Degës Patos:

1. DILAVER KAMBERAJ

2. FLORION METOHU

3. TRIMIR MARKU

4. LUAN MUSTAFAJ

5. VIKTOR MESUTAJ

Lista e PD për Lushnjen:

1. AFRIM KOKLA

2. ALVIN GJATA

3. EDUART TASHI

4. ELTON BANO

5. ERISELDA PRISHTA

6. FOGERT HOXHA

7. GAZMENT KODUZI

8. HEKURAN KORRESHI

9. INDRIT SEFA

10. JAKUP BEQIRI

11. KLEMENT ÇELA

12. NDRIÇIM BALI

13. NEVILA BAMI

14. YLLI ZDRAVA

Më shumë

spot_img