Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Publikohet FOTO: Dritan Haxholli i shtrirë në tokë pasi u vra me armë zjarri në shtëpinë e Marsida Qatjas (PAMJE TË RËNDA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

033ea522daa6520d9a4c48e78b0c457a

Banesa e Marsida Qatjas në qytetin e Kavajës u kthye sot në skenë horrori pas përplasjes me armë të Bledar Toçit, dge Dritan Haxhollit, ky i fundit mbeti i vrarë.

Plumba në mure dhe gjak që nis nga banesa e deri te shkallët në dalje. Nërsa së fundmi në media është publikuar edhe fotografia e viktimës, pasi u qëllua me armë zjarri nga polici.

Sipas raportimeve të deritanishme, Marsida Qatja ndodhej në banesë me policin Bledar Toçi, të cilin thotë se e kishte kontaktuar për ta mbrojtur nga Dritan Haxholli, i cili e kërcënonte vazhdimisht për të vijuar lidhjen intime me të.

Kur Haxholli shkoi te banesa e Qatjas, aty hasi policin Toçi dhe dy persona të tjerë Xhuljo Biturku dhe Ermir Çela. Lidhja e këtyre personave me Marsida Qatjan dhe arsyeja për se ndodheshin në atë moment në banesë janë bërë objekt spekulimi në media.

Por vizita e Haxhollit në banesë në këtë moment, do të rezultonte fatale me të. Dyshohet se ishte ai që qëlloi i pari, ndërsa me armë zjarri iu kundërpërgjigj polici Toçi, duke marrë jetën.

KUJDES, PAMJE TË RËNDA!

 

 

 

bhdfgnfgntrnrhnh4rnh.jpg

gfjtjtyk5t6yk.jpg

fhedhdehj45rj.jpg

fgergheh4h.jpg

Më shumë

spot_img