Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Publikohen përgjimet e tutorit shqiptar me vajzën në rrugë, i nervozuar i kërkon llogari

spot_img

Lajme të ngjashëm

Janë publikuar nga mediat italiane përgjimet e bëra nga policia të një tutori shqiptar dhe një vajze që ai kishte nxjerrë në rrugë për të gjetur klientë për seks në këmbim të parave.

Në video është publikuar një moment kur tutori shqiptar i nervozuar i kërkon llogari vajzës se përse nuk i ishte përgjigjur në telefon.

Biseda e përgjuar:

Tutori: Cfarë po bën?

Vajza: Si çfarë po bëj?

Tutori: Mos më thuaj mua nuk më intereson, ku e kë mendjen?!

Tutori: Çfarë je duke bërë me telefonin? Ku je?

Vajza: Këtu…

Tutori: Tani jam duke ardhur aty, të kam marrë dy herë në telefon.

Më pas vajzës i afrohet një makinë, por nuk sqarohet nëse brenda saj ndodhej apo jo tutori shqiptar.

Si rezultat i një superaksioni të organizuar në Itali, Shqipëri dhe Sllovaki, 17 persona janë arrestuar, 5 prej tyre në vendin tonë, nën akuzën e bashkëpunimit në një rrjet prostitucioni që vepronte në zonën e Milanos në Itali. 

{mp4}31014{/mp4}

Më shumë


spot_img

spot_img