Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Publikohen pamjet tronditëse, ambasadorja filipinase rreh vazhdimisht pastruesen (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

b34e80e0c3c72fbedb4245213e49f30f

Ambasadorja e Filipineve në Brazil, Maricho Mauro është shkarkuar nga detyra, pasi ushtronte dhunë të vazhdueshme ndaj pastrueses së saj.

Dhuna është vërtetuar përmes pamjeve filmike të kamerave të sigurisë në shtëpinë e saj.

Këto pamje janë publikuar nga CNN dhe tregojnë momentet ku pastruesja rrihet në mënyrë të vazhdueshme.

Presidenti i Filipineve, Rodrigo Dutere njoftoi shkarkim e saj nga detyra, humbjen e të drejtës së pasionit si dhe nuk mund të punojë më në shërbim publik. 

Më shumë

spot_img