Publikohen pamjet: Si u helmua Kim Jong Nam, minutat e fundit kur kërkon ndihmë (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:45 19-02-2017 Publikohen pamjet: Si u helmua Kim Jong Nam, minutat e fundit kur kërkon ndihmë (Video)

Janë publikuar pamjet e vrasjes së gjysmë-vëllait të Liderit të Koresë së Veritu, Kim Jong Un.

Kim Jong Nam u hemua në aeroport nga dy femra, agjente vrasëse profesioniste të trajnuara nga Koreja e Veriut.

Në video shihet momenti teksa njëra prej femrave i merr vëmendjen ndërsa tjetra i hedh sprajtin me helm me veprim të shpejtë.

Ato largohen me shpejtësi ndërsa Kim Jong Nam kërkon ndihmë te rojet e aerportit të Malajzisë duke iu shpjeguar se diçka i kanë hedhur në fytyrë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “LIVE”: Çahet diga e liqenit, rrezikohen mijëra banorë (Video drejtpërdrejt)
Përleshje mes policisë dhe protestuesve, 10 të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.011860847473145
array(1) { ["section"]=> string(89) "publikohen-pamjet-si-u-helmua-kim-jong-nam-minutat-e-fundit-kur-kerkon-ndihme-video-69260" }