Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Publikohen pamjet e RËNDA, ky është momenti kur 15-vjeçari u qëllua për vdekje nga policia, edhe pse e la armën në tokë (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

236488fd3e42a1279bf1d9d5c78abee1

Mediat amerikane kanë publikuar videon ku shihet momenti i rëndë i vrasjes nga policia të një të mituri 15-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur nëntorin e kaluar në Oklahoma të SHBA-së, ndërsa sot pesë policët që kanë qenë në shërbim dhe kanë qëlluar mbi të po akuzohen për vrasje të shkallës së parë.

I mituri Stavian Rodrigyuez, u qëllua nga policët pasi tentoi të grabiste nën kërcënimin e armës një dyqan në Oklahoma. Në të shihet se si Rodriguez, qëndron para policëve dhe hedh me shpejtësi armën në tokë.

Ai madje ngriti duart dhe në ajër, por sapo i ul qëllohet për vdekje. David Prater, gjyqtar në Oklahoma, ka vendosur që pesë policët e përfshirë në ngjarjen e rëndë të dënohen për vrasje të shkallës së parë. Autopsia ka zbuluar se Rodriguez kishte pësuar 13 plagë të shkaktuara nga armët e zjarrit të përdorur nga policët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img