Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Publikohen modelet, ja si mund të duket FLETA E VOTIMIT në 25 PRILL

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cbc9b63d8c8fda22c0b55dccb92f1b79

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është duke shqyrtuar disa modele të fletëve të votimit që mund të përdoren në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

KQZ ka ndarë mbrëmjen e sotme disa prej këtyre modeleve, ku struktura është e njëjtë, vota për partinë apo koalicionin si dhe vota për kandidatin, ndërsa dizajni është i ndryshëm, raporton neësbomb.al.

Ja disa prej modeleve:

149120257_3551319831645579_8171256278020474785_o.jpg

147465004_3551319918312237_3707134836391163245_o.jpg

147690394_3551319818312247_94037625960349713_o.jpg

148674757_3551319821645580_4624314199837245983_o.jpg

149238331_3551319911645571_2127738280471567318_o.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img