Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

PUBLIKOHEN FOTOT/ MISTERI i vdekjes së 4 turistëve rusë në Qerret, të afërmit deklarojnë se viktimat nuk konsumonin alkool dhe lëndë narkotike

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Hotel “Gloria” në Qerret të Kavajës, ku u gjetën të vdekur në rrethana ende të paqarta 4 turistë rusë, është në vëmendjen e çdo media të Rusisë.

Ato kanë publikuar fotot e dy prej viktimave, nënë e bijë, Nataliia dhe Ekaterina Burenkova, teksa bëhet me dije se vajza dhe i fejuari i saj që gjithashtu humbi jetën do të martoheshin së shpejti.

Ndërkohë, edhe pse fillimisht u tha se viktimat kishin vdekur pasi kishin konsumuar shumë alkool dhe lëndë narkotike, të afërmit e tyre shprehen se asnjë prej tyre nuk ishte përdorues i drogës apo alkoolit, duke mbushur me më shmë mister këtë ngjarje.

Ekspertiza mjeko-ligjore pritet të hedhë më shumë dritë mbi këtë ngjarje të rëndë, ku do të mësohet se cili ka qenë shkaku i vdekjes së 4 turistëve rusë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img