Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Publikohen FOTOT/ Kush janë dy djemtë që u plagosën në Greqi, babai i tyre vdiq duke i mbrojtur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a8fb05616d3cf33d063a6f3dc51ad342

Përplasja me armë zjarri mes dy bandave shqiptare përfundoi në një tragjedi për familjen Llangozi.

Babai Edmond Llangozi mbeti i vrarë, ndërsa dy djemtë Anxhelo dhe Mihali janë plagosur dhe po mjekohen në spital.

Neësbomb.al ka mësuar se Anxhelo Llangozi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe kritike për jetën.

Për të mbrojtur djemtë nga breshëria e plumbave, 54-vjeçari ka dalë përpara djemve të tij, duke humbur kështu jetën.

E plagosur ka mbetur edhe kamarierja, Xhorxhina Kaso, e cila nuk kishte lidhje me ngjarjen por e ka kapur plumb qorr.

Policia greke po heton për të zbardhur të plotë ngjarjen dhe për të identifikuar autorët.

anxhelo.jpg

anxhelo_me_babain_copy.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img