Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Publikohen FOTOT e para të vajzës së Elita Rudit dhe Gjikos, zbulohet emri i saj i veçantë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3329326122935dbb216bdad6cf6ee498

Çifti i njohur, Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë.

Ditën e djeshme ka ardhur në jetë vajza e tyre, të cilën e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Bota.

Vetë Elida ka postuar disa foto në rrjetet sociale, pas lindjes së vajzës.

 “Familja jonë u kompletua.

Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli / 03.03.2021/ !”, ka shkruar Elita krahas fotove.

elita_1.png

elita_2.png

elita_3.png

gjiko_1.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img