Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Publikohen foto pikante nga udhëtimi i gazetarëve në Stamboll  

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2e48f7bfeef9deb93db2bb9940f26684

62 gazetarë u nisën sot drejt Stambollit për të provuar fluturimin falas me “Air Albania”.

Newsbomb.al publikon foto nga aktiviteti i gazetarëve në Turqi, të cilët momentalisht janë duke udhëtuar me varkë në Stamboll.

Gazetarët dhe mjaft personazhe të famshëm shihen duke u argëtuar në shoqërinë e njëri-tjetrit, ku mes shumë figurave vërehet Ermal Mamaqi me bashkëshorten e tij, dhe Shpëtim Nazarko në shoqërinë e Sokol Ballës.

Gazetarët do të kthehen sonte në orën 21:00.

42328730_963613623825742_6412319781323538432_n (1).png

42247783_228934984643076_4852609168059662336_n (1).png

42346150_1986945521351312_1846186125907984384_n.png

42218106_1384960671635450_5064532363501895680_n.png

42216149_1548469631965231_8974452641664860160_n.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img