Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Publikohen EMRAT e kandidatëve për Këshillin Mbikëqyrës të vetting-ut (LISTA E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Publikohet 9 emrat të cilët janë kandidatë për Këshillin Mbikqyrës të reformës në drejtësi.

Lista do të paraqitet në seancën e nesërme plenare, ku do të votohen vetëm 5 prej tyre.  Lista prej nëntë kandidatëve përbëhet nga figura që vijnë nga fusha e avokatisë si dhe nga bota akademike.

Kandidatët janë:

Artan Spahiu

Lindita Rusmajli

Sajmir Vishaj

Suzana Pasha

Ilir Kadiu

Irna Milo

Andi Muratraj

Sajmir Shehri

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img