Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Publikohen çmimet e biletave të ndeshjes së Shqipërisë kundër Austrisë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kombëtaria e Shqipërisë do të luajë kundër Austrisë në “Ernst Happel“, më 26 mars, ora 17:30, në ndeshjen e parë miqësore në kuadër të përgatitijes për Kampionatin Europian “Francë 2016”.

Federata Austriake e Futbollit ka publikuar sot çmimet e biletave për tifozët kuqezi. Ata do të qëndrojnë në sektorin F të stadiumit dhe në një pjesë të sektorit A, ndërsa sipas Federatës Austriake të Futbollit tifozët shqiptarë do të marrin 3 mijë bileta me çmime nga 8 deri në 24 euro. Të njëjtat çmime vlejnë për të dy sektoret ku do të vendosen tifozët kuqezi.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img