Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Ptu ju q***’, pas sherrit me shkelma e grushta reagojnë reperat e njohur: Sa rrahim ne përditë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cc680c112f5e82d873852b851a2bb784

Reperi i njohur, Don Xhoni ka reaguar ashpër pas publikimit të videos, ku po rrihej me reperin tjetër Finem.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Don Xhoni ka shpërthyer në të shara ndaj atyre që kanë nxjerrë këtë video. Sipas tij videoja nuk është e vërtetë dhe lajmi është “fake”.

“E nxorën lajmin, por ua ftoha brenda sekondave, ptu, rrensa”,- reagon reperi, ndërsa më pas kalon në ofendime. Edhe reperi tjetër Finem ka thënë se videoja nuk është e vërtetë.

Po ashtu ka reaguar edhe reperi Finem: “Unë nuk e dija atë video për vete, sa rrafim ne përditë. Do mbajmë mend ne sa rrafim. Mund të më dërgosh një mesazh, si ta zgjidhim këtë që na ra, se as unë nuk kam faj këtu, por jo të tregosh më shumë detaje, se po qe puna për detaje. lajmi është fake, po pse duhet të vazhdojmë të nxjerrim gjërat më gjatë? Do të tregosh që ke njerëz? Ndoshta ti je gangster, po çoje një fjalë të mirë, jo do dalim tani të tregojmë njerëzit, nejse”. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img