Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

“Pse ta ketë “K-në” më të madh sesa unë ajo?”, Fatma xhelozon Aulonën (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Numri i ndjekësave është bërë objekt humori e diskutimi mes dy mikeshave kolege, gazetares Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta.

Siç shumë prej jush mund ta dinë “K-ja” është e barazvlefshme me mijëshet.

Pra 1 K= me 1 mijë ndjekësa.  “Unë kam 70.3 K. Ti ke vetëm 50.3 K. K-ja im është më i madh se K-ja jot”, i mburret Aulona Fatmës.

“Pse ta ketë më të madh K-në ajo sesa unë?”, i drejtohet Fatma “xheloze” dëgjuesve të radios NRG.

Ju si thoni?

{mp4}38361{/mp4}
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img