Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

“Pse shëtisni lakuriq”, tërhoqi vëmendje me fustanin transparent në “Met Gala”, aktorja u përgjigjet kritikëve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur Zoë Kravitz ka tërhequr vëmendjen e të gjithëe në “Met Gala 2021”, ku u shfaq në tapetin e kuq me një fustan transparent.

Për pamjen e saj pati të shumtë që e kompliment, por pati edhe nga ata kritikët që si duket nuk e kanë pëlqyer.

Të shumta kanë qenë komentet edhe në profilin e saj në Istagram që kanë qenë kritik për veshjen e saj.

“Ku është fustani” shkruan një ndjekës.

“Unë nuk e kuptoj pse gratë mendojnë se është mirë të shëtisin lakuriq…“, shkroi një tjetër.

E nuk ka munguar edhe komenti i aktores, e cila thotë se të gjithë kanë një trup dhe se është mirë të ndihesh rehat me të.

“Të mos qenit rehat me trupin e njeriut është kolonizim / shpëlarje truri. Është vetëm një trup. Të gjithë e kemi një të tillë”, ka shkruar ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img