Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Pse presidenti i Serbisë Vuçiç nuk është ulur me liderët e tjerë në takimin e Ballkanit Perëndimor në Davos???

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç nuk është ulur në karriget ovale në takimin e sotëm në Davos kushtuar zhvillimeve në Ballkanin Perëndimor.

Nga fotot dhe video që po qarkullon në rrjetet sociale duket presidenti Serb që është në karriget e pasme në këtë takim, aty ku në përgjithësi ulen ekspertët që shoqërojnë liderët gjatë takimeve.

Nuk dihen arsyet e kësaj vendosjeje të presidentit të Serbisë, ndërkohë që Edi Rama qëndron në qendër të këtyre karrigeve ovale.

Por pyetja pse Vuçiç është ulur më vete në karriget e pasme, duket se në këto momente po bën xhiron e rrjeteve sociale, derisa të ketë një informacion më të saktë të kësaj vendosjeje protokollare.

Më shumë