Pse po vetëvriten pornostaret? Zbulohet arsyeja

Publikuar tek: bota, më 21:10 13-01-2018 Pse po vetëvriten pornostaret? Zbulohet arsyeja

Në vetëm 3 muaj kanë gjetur vdekjen tre aktore të filmave pornografike në Amerikë. 

Rasti i fundit ishte i 20-vjeçares Olivia Nova, e njohur si Alexis Rose Forte, e cila u gjet e pajetë në apartamentin e saj. Në SHBA janë ngritur polemika të shumta për shkak të shtimit të rasteve. Shumica kanë fajësuar rrjetet sociale dhe fenomenin e bullizmit.

Pornostarja Valentina Nappi për Haffington Post u shpreh se në rrjetet sociale aktoret e filmave porno paragjykohen shumë dhe kjo i çon në veprimin drastik.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vendim historik në Arabi, për herë të parë gratë lejohen të shkojnë në stadium
Protesta në Austri, thirrje për rrëzimin e qeverisë së re »
Article Logic
Execution time: 0.010341882705688
array(1) { ["section"]=> string(53) "pse-po-vetevriten-pornostaret-zbulohet-arsyeja-106474" }