Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
2.6kmh
20 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

“Pse nuk kalon më shumë kohë me fëmijët”? Arjola Demiri ka një përgjigje për të gjithë ata që e kritikojnë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas përfundmit të “Big Brother Vip”, Arjola Demiri është një nga emrat më të komentuar në medien rozë.

E ndërsa është e fokusuar tek karriera e saj, aktorja iu është përgjigjur ndjekësve të cilët e akuzojnë se nuk kalon kohë mjaftueshëm me fëmijët e saj.

Në një video të postuar nga aktorja në Instagram dëgjohet: Sinqerisht, më pëlqen të jem një nënë, por gjithë ditën, jam gati të bëhem dhe baba”.

Aktorja ironizon të gjithë kritikët e saj duke thënë:

“Kur i zë halli njerëzit a kaloj kohë me fëmijët e mi ju them: Nga mami kthehem në baba, që mos të më duket e vështirë,”, shkruan Demiri krahas videos.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img