Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
spot_img

Pse nuk je martuar ende? Peristeri ‘zihet ngushtë’: E di që jam e madhe, por do të kaloj njëherë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Anxhela Peristeri është zënë ngushtë nga të vegjlit e “Në Kurthin e Piter Pan”, pasi e kanë pyetur pse nuk është martuar ende.

Këngëtarja u përgjigj duke u shprehur se do të kalojë njëherë Festivalin e Eurovizionit, duke mos dhënë detaje nëese e ka gjetur shpirtin binjak.

Erik: Anxhela, ti je kaq e madhe, pse s’je martuar akoma?

Anxhela Peristeri: Unë e di që jam kaq e madhe dhe e di që nuk jam martuar akoma, por them të bëj njëherë këtë Eurovizionin, të shkoj njëherë atje dhe pastaj të martohem.

Alketa Vejsiu: E ke gjetur gjysmën tënde më të mirë?

Anxhela Peristeri: Nëse nuk e kam gjetur do ta gjej.

Alketa Vejsiu: Tani na thuaj ndonjë gjë këtu o Anxhela se nuk është vend për të mbajtur sekrete Piter Pani, këtu e hapim zemrën.

Anxhela Peristeri: Jetën personale gjithmonë kam preferuar ta mbaj të tillë.

Alketa Vejsiu: Nëse pas Eurovizionit ke ndërmend të martohesh, nuk do të martohesh me ajrin?

Anxhela Peristeri: Ku i dihet Alekta, ku i dihet ç’ndodh dhe ndërrohet.

Alketa Vejsiu: S’ta urojmë këtë gjë Anxhela.

Anxhela Peristeri: As unë nuk ia uroj vetes.

Alketa Vejsiu: Ia preve krahët atij djalit që po të shikon tani.

Anxhela Peristeri: I mirëpres të gjitha në jetë. Është më mirë kur nuk i deklaron se nuk i marrin mësysh të tjerët

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img