Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Pse nuk ishe në premierën e “James Bond”? Rama: Unë jam katunar Surreli, nuk i ndjek këto evenimente mondane

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Rama e ka cilësuar veten si një katunar Surreli që nuk i ndjek evenimentet mondane, kur u pyet se përse nuk ishte pjesë e premierës së “James Bond”.

“Unë s’jam elitë, unë jam katunar nga Surreli. Unë jam një katunar 198 centimetër. Nuk i ndjek këto evenimente mondane të këtij qyteti.

Kujtojmë se premiera e filmit “James Bond”u mbajt në kryeqytet disa ditë më parë, ku të pranishëm ishin zyrtarë të lartë si kreu i SPAK Arben Kraja, Kryeprokurori Olsian Çela, ambasadorja Kim dhe ai britanik, si dhe disa politikanë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img