Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

‘Pse nuk e prite derisa t’i ulet’, Aulona Musta i kthehet komentueses

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

07a10294194affee9822f941637e01e2

Aulona Musta është një nga personazhet më provokuese dhe më të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Shpeshherë me postimet e saj ajo ngjall diskutime mes komentuesve të shumtë.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një foto nga pishina krah bashkëshortit të saj.

Një ndjekës i shkruan Aulonës:  Ja paske ngref burrit në pishina. Pse nuk e prite deri sa t’i ulet pastaj të bëje foto se le nam pz.

Ndërkohë, Aulona që i ndjek rregullisht komentet në postimet që bën, i ka mbyllur gojën ndjekëses: “Ik shif Bidain o zemër, bëji zoom televizorit kur te dali ndonjëri dhe qetësohu!”

 

auto_Screenshot_31561551673.jpg

 

 

 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img