Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

“Pse na zure rrugën”?  Dy të rinjtë rrahin infermierin në Berat, shpallen në kërkim (EMRAT)

Lajme të ngjashëm

Dy të rinj kanë dhunuar një infermier në urgjencën shëndetësore të spitalit të Beratit.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme teksa infermieri Ernito Shehu ka qenë në orarin e tij të shërbimit dhe është dhunuar nga të rinjtë  Klajd Sharavolli dhe Enson Ndile.

Të rinjtë përkatësisht 20 dhe 22 vjeç kanë rrahur infermierin me pretendimin se ai u ka zënë rrugën. Mësohet se fillimisht ata kanë debatuar me Shehun dhe më pas e kanë qëlluar me shuplakë.

Autorët kanë qenë në gjendje të dehur, ndërsa janë shpallur në kërkim nga Policia.

Më shumë