Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

‘Pse më preke në familje?’ Degjeneron Përputhen +40, Naumi-Linditës: Se më deshi k*** (VIDEO )

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka degjeneruar debati mes dy konkurentëve të Përputhen +40, Linditës dhe Naumit.

Sot ishte takimi i tyre dhe mesa duket nuk ka shkuar siç pritej. Ata nuk janë ndjerë mirë në shoqërinë e njeri-tjetrit dhe kanë filluar me fyerje. Lindita është prekur dhe ka braktisur takimin.

Më pas ajo ka shkuar të sqarojë situatën, dhe kur e ka pyetur Naumin se pse e preku në familje, ai iu përgjigj: Se më deshi k***.

Naumi: E falenderoj që iku, më bëri një nder të madh se kam një hall më pak.

Lindita: Nuk të lejoj të më shash familjen time. Kush je ti të më prekësh në familje. Kujt i thua kështu fjalësh? Je injorant? Kush je ti? Mund të jesh cuni i Berlusconit, nuk më intereson. Kush je ti të më prekësh në familje? Injorant.

Naumi: Ke më gjë për të thënë?

Lindita: Pse më preke në familje?

Naumi: Se më deshi k….

Lindita: Injorant.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img