Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

“Pse më dhatë një armë të mbushur, pse?!”, zbardhen fjalët e aktorit hollivudian pas tragjedisë në sheshxhirrim

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zbardhen fjalët aktorit hollivudian Alec Baldwin, pas tragjedisë në sheshxhirimin e filmit në New Mexico, ku ai qëlloi për vdekje aksidentalisht kinematografen Halyna Hutchins dhe plagosi regjisorin Joel Souza në xhirimet e filmit të tij të ri.

“Pse më dhanë një armë të mbushur, pse?”, ka përsëritur disa herë teksa bërtiste, aktori dhe regjizori Baldëin pas ngjarjes së rëndë.

Pas ngjarjes ai është shfaqur në gjendje të rënduar emocionale.

Aktori Alec Baldwin është paraqitur vetë në polici ku ka dhënë dëshminë e tij.

Ndërkohë policia e SHBA nuk ka ngritur ende asnjë akuzë zyrtare. Mësohet se hetimet po vijojnë në kuadrin e një ngjarjeje aksidentale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img