PS thërret Asamblenë Kombëtare të shtunën, priten ndryshime në sekretariat

Publikuar tek: barometri, më 08:20 04-01-2018 PS thërret Asamblenë Kombëtare të shtunën, priten ndryshime në sekretariat

Partia Socialiste ka njoftuar thirrjen e Asamblenë Kombëtare ditën e shtunë.

Nuk bëhen të ditura detaje të shumta nga kjo mbledhje e Asamblesë së Partisë Socialiste, por paraprakisht mësohet se PS do të ndryshojë dhe sekretariatin e Partisë.

Gjithashtu gjatë kësaj mbledhje të Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste pritet të diskutohet edhe për rezultatin e zgjedhjeve dhe raportimin e ministrave të qeverisë. 


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093870162963867
array(1) { ["section"]=> string(80) "ps-therret-asamblene-kombetare-te-shtunen-priten-ndryshime-nw-sekretariat-105350" }