Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

PS “rrëmben” edhe dy bashki, përfundon numërimi në Kuçovë dhe Dimal

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka përfunduar numërimi i votave në Bashkinë e Kuçovës dhe Dimal.

Sipas përditësimit të fundit nga KQZ në Kuçovë janë numëruar 65 kuti nga 65 dhe forcë e parë është PS me 9.399 vota duke u ndjekur nga PD me 5.358 vota, ndërsa LSI ka arritur të marrë 1.603 vota.

albsig

Gjithashtu numërimi ka përfunduar dhe në Dimal, ku edhe në ktë bashki është shpallur fituese PS.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img