Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

PS merr 5 mandate, përfundon numërimi në qarkun e Beratit, LSI sërish “me duart në xhep”, ja sa mori PD

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka përfunduar numurimi dhe në qarkun e Beratit.

Në këtë qark është shpallur fituese PS, e cila ka arritur të “rrëmbeje” 5 mandate, ndërsa PD si forë e dytë ka rritur të marrë dy mandate.

LSI edhe në këtë qark ka dalë “bosh” pasi nuk ka arritur të marrë as edhe një mandat.

Rezultati

PS- 42355

PS- 23038

LSI- 8394

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img