Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

PS mbledh nesër Asamblenë Kombëtare, ja çfarë vendimesh priten të merren

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Parti Socialiste do të mbledhë ditën e nesërme Asamblenë Kombëtare në orën 17:30.

Bëhet me dije se mbledhja do të mbahet nesër pasdite dhe takimi do të jetë online për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Në rendin e ditës të bërë publik, PS do të vendosë për miratim projekt vendimin ‘Për thirrjen e Kongresit të Jashtëzakonshëm të Partisë”.

Do të miratojë projekt vendimin “Për analizat e rezultateve të zgjedhjeve të 15 prillit në strukturat vendore të Partis”.

Kujtojmë që më 12 qershor socialistët do të mbajnë kongresin e partisë në 30 vjetorin e PS.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img