Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

PS fiton një tjetër Bashki, merr vota më shumë se sa PD dhe LSI bashkë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Socialiste merr një tjetër bashki duke thelluar rezultatin në rang vendi me kundërshtarët e tyre politikë të PD dhe LSI.

Nga 16 qendra votimi që ishin në total, socialistët kanë marrë në Konispol gjithsej 56.98% të votave, PD 34.53% dhe LSI 5.94%.

albsig

PS 2234 vota

PD 1354 vota

LSI 233 vota

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img