Hapësire reklamuese

Politikë

PS “fiton” në kutitë e para të Goricës, LSI me rezultat zhgënjyes (REZULTATI)

Shkruar nga Newsbomb
PS “fiton” në kutitë e para të Goricës, LSI me

Janë hapur dhe po numërohen kutitë e para në dy fshatrat Goricë e Madhe dhe Goricë e Vogël në Bashkinë e Pustecit.

PS vijon të kryesojë me shumë vota diferencë, edhe pse janë fletët e para të kutive që janë hapur. Në fshatin Goricë e madhe PS ka 159 vota, PD 68 vota dhe LSI 9 vota.

Në fshatin Goricë e vogël PS ka 88 vota, PD 43 vota dhe LSI 8 vota.

Në kutitë e para në Pustec rezultati është si më poshtë:

Rezultati i kutisë së parë:

PS 118

PD 114

LSI 17

Rezultati i kutisë së dytë:

PS 259
PD 110
LSI 69

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese