Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

PS drejt fitores, deputeti socialist ka një mesazh të fortë për LSI: Udhë e mbarë drejt greminës, mos dalshi kurrë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputei socialist Pjerin Ndreu tashmë që Partia Socialiste kryeson bindshëm me vota kundrejt kundërshtarëve politikë, ka bërë një deklaratë të fortë për t’ju dhënë lamtumirën.

Ndreu me këtë status duket se i drejtohet LSI teksa shprehet se “Shqipëtarët qeverisin pa gjobvënës ! Udhë e mbarë ju qoftë drejt greminës nga ku nuk keni shanse të dilni më”, shkruan ndër të tjera deputeti.

Postimi i deputetit:

Degjoj ca servile politike qe njihen per talentin qe te qajne, qeshin e bien ne peshe sic ben shefi i tyre qe flasin e ca nuk thone ! Por ajri eshte shume me i paster per shqiptaret sot. Dielli eshte me i ngrohte. Sepse nuk ka ndotes dhe pengues qe i bejne hije hajdutesh ketij vendi. Shqipetaret qeverisin pa gjobvenes ! Udhe e mbare ju qofte drejt gremines nga ku nuk keni shanse te dilni me !Top of Form

Më shumë

spot_img