Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

PS dhe PD hahen ‘kokë më kokë’, LSI-ja ‘gropë’, del SONDAZHI për Tiranën, ja si mund të ndahen mandatet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

17887aa22de3bb5f664afe7a570a3aa7

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img