Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Provokon Kreshnik Spahiu: Zgjedhjet e “lira” në PD dhe “Fati i Zi” i kandidatëve për kryetar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Themeluesi i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, në një postim në rrjetet sociale ka ironizuar zgjedhjet për kryetar të Partisë Demokratike në 30 vitet e fundit.

Ai e ka quajtur të zi fatin e kandidatëve për kryetar të PD, pasi Eduard Selami iku emigrant në SHBA, Azem Hajdari u vra, ndërsa Gramoz PAshko dhe Sokol Olldashi vdiqën në aksident.

“Zgjedhjet e “lira” në PD dhe “Fati i Zi” i kandidatëve për Kryetar:

1- Eduard Selami (emigrant në SHBA)

2- Azem Hajdari (i vrarë)

3- Gramoz Pashko (i vdekur në aksident)

4- Sokol Olldashi (i vdekur në aksident)

Unë mendoj 100% ka qënë rastësi, pa “dashje”, shkruan Spahiu.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img