Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Provokon keq vajza e këngëtarit të njohur shqiptar, zbërthen pantallonat dhe… (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë
spot_img
spot_img