Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Provokon Çiljeta, nga gjoksi e kthen aparatin te të pasmet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga gjithmonë është lakuar në media e publik për gjoksin e saj me përmasa të mëdhaja dhe kështu ndoshta si “pa të drejtë” kanë mbetur në hije të pasmet e saj për të cilat këngëtarja po kujdeset vetë që t’i vërë në pah.

Në këtë foto të realizuar nga fotografi Juxhin Kurti të pasmet e Çilit duken në superformë. Një gjë të tillë ia kanë vënë në dukje edhe ndjekësit e saj besnikë në IG.

Çili para pak kohësh ka konfirmuar ndarjen nga babai i djalit të saj dhe duket se vëmendjen e ka orientuar plotësisht te planet për karrierën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img