Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Provimet e semestrit të parë do jenë ONLINE”, firmoset VENDIMI: Ja çfarë do të ndodhe me provimet e tjera dhe sezonin e dytë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2224266c786e32736e29b02e1d34f6c8

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img