Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E diel, 14 Gusht, 2022
spot_img

Protestuesit mbërrijnë para Kryeministrisë, Berisha dhe Meta ndezin qirinj për 7-vjeçaren që humbi jetën në Himarë (PAMJET LIVE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Qindra protestues i janë drejtuar godinës së Kryeministrisë për të ndezur qirinj si homazh për 7-vjeçaren që humbi jetën pasi u përplas nga një skaf në breg të detit në Himarë.

Protestës së shoqërisë civile i është bashkuar edhe ish-kryeministri Sali Berisha si dhe ish-presidenti Ilir Meta.

albsig

Protesta deri në këto momente ka qenë e qetë, ndërsa qytetarët kanë kërkuar dorëheqjen e ministrit të Brendshëm Bledi Çuçi dhe ministres së Turizmit Mirela Kumbaro.

Pamjet LIVE:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img